Norma Pro

Norma Pro Znajdziesz w naszym sklepie profesjonalne programy do wykonywania kosztorysów w budownictwie. Myślisz nad tym, jak dokonać wyboru, który program sprosta twoim oczekiwania i wypełni wymogi w codziennej pracy? Wystarczy, że zadzwonisz do naszych handlowców, a nasi specjaliści pomogą ci w kompetentny sposób dobrać oprogramowanie spośród perfekcyjnych dostępnych na rynku. w naszym sklepie dostępne są rozwiązania producenta Athenasoft: Norma PRO, Standard oraz EXPERT.

Szczegóły strony www.programy-kosztorysowe.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.programy-kosztorysowe.pl:

Norma Pro

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 29

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Program dla agencji nieruchomości »

  Narzędzie, które oferujemy zostało zaprojektowane w oparciu o doświadczenia jakie zebraliśmy przez lata współpracując z branżą maklerów nieruchomości. Uważnie wsłuchiwaliśmy się w ich potrzeby, co dało nam możliwość stworzyć program, który posiada wiele funkcji przy czym daje możliwość mobilnej pracy, co jest niekiedy decydująca sprawą dla doradcy, gdyż coraz częściej wykonuje swoją prace poza biurem. Korzystając z autorskiego programu wystarczy mieć dostęp do sieci Internet, by mieć możliwość pracy on-line. Zapraszamy do dwutygodniowych testów.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Norma Pro »

  W przypadku, gdy szukasz software informatycznego, przy użyciu którego zbudujesz kosztorys budowlany zachęcamy Państwa do zaglądnięcia do prezentowanego serwisu. Przedstawiamy kilkanaście rozwiązań, które wykorzystasz przy zleceniu. W naszej propozycji mieści się oprogramowanie Norma PRO oraz bazy cenowe Sekocenbud, Intercenbud i rózne systemy komputerowe wspomagające zadanie wykonania kosztorysu. Norma Standard jest zachwalanym wśród kosztorysantów programem do kosztorysowania atorstwa Athenasoft. Zamówiony produkt nadajemy firmą kurierską na nasz koszt, co zapewnia szybką i niezawodną realizację zamówionego oprogramowania. Gorąco zachęcamy do składania zleceń poprzez Internet lub przez telefon poprzez infolinię handlową.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aktualizacja Normy »

  Zakupując w naszej firmie aktualizacji Buduj z Głową nabywają Państwo poręczenie, że po instalacji nośnika zawierającej aktualną edycję otrzymacie Państwa oprogramowanie Norma PRO, Standard czy EXPERT w obowiązującej wersji. Pakiet z aktualizacją zawiera cztery nośniki, które wydawane są przez autora co kwartał. Z dostarczonym materiałem znajdziecie nowinki branżowe i z dziedziny prawa. Zapraszamy do zakupu poprzez stronę lub telefonicznie.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Buduj z Głową »

  Krocząc za rozwojem technologicznym nie można pozwolić sobie na posiadania starego oprogramowania. Patrząc jednak inaczej wiele przedsiębiorstw nie posiada funduszy na to, aby zbyt regularnie kupować najnowsze programy, dlatego też oferujemy przedsiębiorstwom z branży budowlanej zakup aktualizacji do posiadanych programów Norma PRO czy też Standard. Dzięki aktualizacji "buduj z głową" Twoje oprogramowanie pozostanie na bieżąco, a dodatkowo otrzymasz pokaźną bazę artykułów z branży budownictwa. Zapraszamy do zamówień poprzez stronę internetową.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Intercenbud »

  Oferowana baza cenowa jest bogatym zbiorem cen, które można po zaimportowaniu stosować przy budowie kosztorysu. Jego aktualizacja wydawana jest kwartalnie i osiągalna jest poprzez stronę, po wykupieniu dostępu lub standardowo na CD. U nas możesz zakupić tą popularną bazę cenową. Proponujemy wiele wariantów do wyboru uwzględniające Wasze preferencje. Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy polecą najtrafniejszą wersję Intercenbud.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Norma Pro »

  Programy do kosztorysowania ukierunkowane do konstrukcji kosztorysów robót budowlanych powstały w oparciu o wcześniej zdobyte umiejętności i dedykowane są przede wszystkim do przedsiębiorstw z branży budowlanej. Norma PRO zaprojektowano dla najwięcej oczekujących kosztorysantów procesu budowlanego. Oferowane oprogramowanie to kompleksowe rozwiązanie do kalkulacji i lustracji kosztorysów. Dystrybuowane przez nas programy kosztorysowe zdobyły liczne gratyfikacje na targach specjalistycznych i ogólnych. Zachęcamy do zapoznania szczegółów w naszym serwisie.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Norma Standard »

  W przypadku, gdy poszukujesz oprogramowania komputrowego, przy użyciu którego zaaranżujesz kosztorys budowlany zachęcamy Ciebie do odwiedzin prezentowanego portalu. Przedstawiamy kilkanaście programów, które użyjesz przy zleceniu. W naszej ofercie jest program Norma Standard oraz cenniki Sekocenbud, Intercenbud i rózne narzędzia komputerowe wspomagające zadanie konstrukcji kosztorysu. Norma Standard jest uznanym wśród kosztorysantów oprogramowaniem do kosztorysowania atorstwa Athenasoft. Zamówiony towar wysyłamy kurierem na nasz koszt, co zapewnia szybką i bezpieczną dostawę zakupionego oprogramowania. Gorąco zachęcamy do składania zamówień poprzez sklep lub telefonicznie poprzez infolinię handlową.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • AutoCAD LT »

  Z naszej szerokiej oferty programów CAD, skorzystało już wielu architektów, inżynierów, projektantów, i grafików. W jednym sklepie on-line znajdziesz praktycznie wszystkie aplikacje potrzebne zarówno do pracy w firmie, jak i w domu. Nasz główny cel to bycie elastycznym, i dostosowywanie się do zmieniających się warunków rynkowych. Już dziś możesz wypożyczyć swoje ulubione oprogramowanie AutoCAD LT 2015 od 140 PLN miesięcznie, lub skorzystać z najnowszych narzędzi projektowych ZWCAD+ 2015 za jedyne 60 PLN miesięcznie. Wynajem oprogramowania to najlepszy sposób na oszczędzanie, i sprawdzone rozwiązanie w przypadku krótszych zobowiązań. Rivasoft. pl oferuje także licencje wieczyste na oprogramowanie AutoCAD LT, ZWCAD+, Rhino 3D, Cinema 4D, V-Ray, GstarCAD, Crystal Reports, SketchUp Pro, Camtasia Studio. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem oprogramowania, lub wypożyczeniem, dołącz do grona naszych klientów.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • "4dlight" Ewa Świderska »

  Prezentujemy system dla deweloperów ułatwiający wprowadzanie nieruchomości wszystkich typów na rynek. Oszczędzamy Państwa czas na kształtowaniu ofert, a także na organizacji kampanii reklamowych w internecie. System dla deweloperów posiada wszystkie funkcje odpowiadające za prawidłową sprzedaż zróżnicowanych obiektów. Gwarantujemy bardzo intuicyjny panel obsługi CRM.

  Data dodania: 15 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Necto S.A. »

  Poszukujesz solidnych i sprawdzonych programów dla spedycji i transportu. Necto oferuje między innymi systemy intermodalne, systemy terminalowe, systemy TOS, systemy spedycyjne, a także transportowe – a wszystko to w bardzo wysokiej jakości! Zapewniane przez Necto rozwiązania gwarantują podwyższenie efektywności pracy. Nie czekaj i sprawdź ofertę firmy już dzisiaj!

  Data dodania: 14 10 2022 · szczegóły wpisu »