Fasady Podkategoria: Fasady

Sortuj po:

 • Listwy styropianowe »

  PROF-BUD to prężny zakład wytwarzający sztukaterię gipsową do wystroju wnętrz. W ofercie znajdziemy kilkaset wysokiej jakości komponentów fasady zewnętrznej i wewnętrznej. Firma od 20 lat prowadzi działalność w Polsce i za granicą a nieprzerwany staż gwarantuje klientom doskonałe towary i porządne realizowanie usług. Sztukateria nadaje się zarówno do hoteli i restauracji jak i budynków prywatnych. Firma współpracuje z projektodawcami i konserwatorami a także wypełnia zlecenia w zakresie renowacji zabytków.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplenia budynków »

  Kabe to spółka, która na polskim rynku remontowym jest znakomicie znana już od 20 lat. Od początku swojego istnienia Kabe proponuje swoim klientom wysokiej klasy farby do ścian i elewacji, zaprawy tynkarskie oraz nowoczesne moduły do ocieplenia budynków na bazie styropianu oraz wełny mineralnej. Wszystkie produkty które znalazły się w katalogu firmy Farby Kabe charakteryzują się bardzo wysoką jakością i wytrzymałością na zniszczenia i zmienne warunki pogodowe. Gorąco zachęcamy i zalecamy materiały polskiego producenta, przy pomocy których każdy będzie mógł poczuć się jak w domu.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Partner Hale Sp.z o.o. »

  Partner Hale to profesjonalista w dystrybucji materiałów budowlanych, a w szczególności halami do montażu, który można wykonać na własną rękę. Świadczymy również usługi z zakresu obróbki blach oferując pełen zakres usług. Biorąc za cel Państwa rosnące oczekiwania, przygotowaliśmy doskonale wyselekcjonowany towar do naszej oferty w tym roku. Nasza oferta:
  płyty obornickiepłyty izolacyjne
  magazyn z odpowiednimi warunkai do przechowywania płyt
  doskonałe jakościowo płyty
  doskonałe właściwości termoizolacyjne
  profesjonalizm na każdym kroku

  Jesteśmy niezrównani w tej branży a od kilku dobrych lat jesteśmy głównym dostawcą płyt różnego typu w kraju. Nie ma czasu do stracenia, fakty mówią same za siebie. Można się z nami kontaktować pod numerem telefonu 501 304 681.

  Data dodania: 15 02 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fasady

Nowa strona budowlana:

Adres: