Kursy zawodowe Podkategoria: Kursy zawodowe

Sortuj po:

 • Konstrukcje Stalowe Informacje. »

  Na naszej stronie znajdziesz informacje teoretyczne jak i praktyczne związane z konstrukcjami stalowymi. W artykułach poruszamy problemy interpretowania zjawisk mechanicznych, projektowych jak i merytorycznych związanych z konstrukcjami stalowymi. Lekkie konstrukcje stalowe, kształtowniki, recykling stali czy budowa obiektów ze stali, w tym domów jednorodzinnych i innych budowli które można wykonać ze stali. Dowiedz się na co zwracać uwagę przy podejmowaniu decyzji o budowie hali stalowej. Konstrukcjestalowe.info to centrum informacji stalowych.

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia wysokościowe - Rock Master »

  Poszukujesz specjalistów od szkoleń wysokościowych? Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Rock Master. Krakowska spółka działa w branży od 1990 roku. Od samego początku swojego istnienia zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu szeroko pojętego alpinizmu oraz usług alpinistycznych i wysokościowych.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma Dźwigowa Urbanek - Kursy operatorów maszyn budowlanych »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy, gdzie prezentujemy bogatą ofertę szkoleniową naszego przedsiębiorstwa. Polecamy kurs operatorów maszyn budowlanych, jak również kurs podesty ruchome oraz kurs suwnice. Oprócz działalności szkoleniowej, zajmujemy się też profesjonalnym doradztwem technicznym oraz konserwacją i naprawą różnorodnych urządzeń dźwignicowych. Oferujemy wynajem sprzętu.

  Data dodania: 21 09 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy zawodowe

Nowa strona budowlana:

Adres: