Cięcie betonu Podkategoria: Cięcie betonu

Sortuj po:

 • Firma specjalistyczna Rapatech »

  Rapatech jest przedsiębiorstwem specjalistycznym, to znaczy zajmuje się różnego typu wierceniami, kuciem, robieniem otworów w betonie, żelbecie, poza tym oferuje też cięcie asfaltu, betonu, stropów itp. Z roku na rok oferta firmy jest coraz bardziej urozmaicona, a zleceniodawcy mogą wybrać nie tylko zakres usług, ale też metody realizacji tych usług. Zaawansowanej jakości sprzęt, wiedza i ambicje dają możliwość specjalistom Rapatech osiągać nieprzeciętne wyniki. Przedsiębiorstwo jest zlokalizowane znajduje się w Poznaniu, ale zlecenia realizuje na terenie całej Polski.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rcut technika diamentowa, ciecie wiercenie w zelbecie »

  Rcut to nowo powstała firma. Cechuje ją wieloletnie doświadczenie pracowników, rzetelność i dokładność. Charakteryzuje ją również niezwykła konkurencyjność cen i bogata oferta usług. Najważniejsze, co wyróżnia Rcut wśród innych firm to zamiłowanie do tego co robią i dopasowanie się do potrzeb indywidualnych klienta. Szeroką ofertę można sprawdzić na stornie Rcut

  Data dodania: 12 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wiercenie w betonie »

  Blog wiercenie w betonie poświęcony jest najefektywniejszej metodzie wierceń w rożnych materiałach budowlanych takich jak żelbet, beton lub kamień jaka jest technika diamentowa. Omawiane tam są zagadnienia dotyczące sprzętu wykorzystywanego przy tego rodzaju pracach, zakresu cen z jakimi możemy spotkać się w rożnych częściach polski, technik poprawnego wykonywania przewiertów, miejsc w których można zakupić niezbędne akcesoria do sprzętu wiertniczego.

  Data dodania: 17 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • MalBud inż. Przemysław Jankowski »

  Oferujemy w pełni profesjonalne przewierty. Nasza firma korzysta z techniki diamentowej, co oznacza, że nasi klienci mogą liczyć na szybkie wykonane usługi. Chcecie wiercić w betonie? Nie ma żadnego problemu nawet bardzo duże średnice wykonamy na miejscu. Możemy również zaoferować wiercenie w żelbetonie oraz w betonie wzmacnianym. Znamy się na wszystkim i pomagamy klientom.

  Data dodania: 02 10 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Cięcie betonu

Nowa strona budowlana:

Adres: