Strony budowlane związane z hasłem 'zasobiki cwu':
-
Kolektory słoneczne Heliotec »
Strona poświęcona jest zestawom solarnym oraz ich elementom takim jak: kolektory słoneczne, zasobniki ze stali nierdzewnej, podgrzewacze wody, buforowe zbiorniki wody. Strona zawiera opis, bazę wiedzy i informacje odnośnie elementów instalacji solarnych, sanitarnych i grzewczych. Baza wiedzy dostarczy informacji odnośnie: ile zaoszczędzisz, montując na dachu kolektory słoneczne?, jak dobrać zasobnik ciepłej wody? czy wybrać zasobnik ze stali nierdzewnej czy emaliowany?, co zrobić, aby kolektory słoneczne mogły ogrzewać dom? Dział dofinansowanie 45% to zasób podstawowej wiedzy odnośnie jak uzyskać dofinansowanie 45% do zakupu i montażu kolektorów słonecznych, komu przysługuje dofinansowanie do kolektorów, gdzie uzyskać dotację. Na stronie znajduje się także lista banków współpracujących z narodowym funduszem ochrony środowiska i gospodarki wodnej. Osoby zainteresowane technologią solarna znajdą tu wiele ciekawych informacji oraz opis najnowszych rozwiązań w zakresie oprzyrządowania solarnego.
Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
Ponadto na strnonie znajduje się wybór filtrów do wody WaterCell™ odwróconej osmozy dostarcza najwyższej jakości bardzo czystej wody, poprawiającej przyswajanie składników odżywczych, w tym także minerałów pochodzenia organicznego. Odwrócona osmoza usuwa jednocześnie z wody nieorganiczne minerały które nie są przyswajalne przez ludzki organizm (są to między innymi minerały odpowiedzialne za twardość wody i powstawanie tzw. kamienia w wodzie).
Odwrócona osmoza jest najdoskonalszym obecnie znanym sposobem filtracji. Filtry do wody odwróconej osmozy stanowią najlepszą i rekomendowaną metodę uzdatniania wody kranowej dostępną w zastosowaniu domowym. Co ciekawe tą metodę najczęściej stosują także znani producenci wody butelkowej. Jeśli wypijamy codziennie 2 litry wody, może nas ona kosztować zaledwie 8,40 zł rocznie lub aż ponad 2500 zł rocznie. Wszystko zależy od opakowania, w jakim naszą wodę kupimy. Jednorazowe opakowanie PET oraz koszty związane z jego magazynowaniem, dystrybucją oraz reklamą wyraźnie podwyższają cenę produktu, nie wspominając już o tonach śmieci które co roku zalewają naszą planetę.