Farby Podkategoria: Farby

Sortuj po:

 • Farby »

  Wnętrza Polaków ulegają zmianie. Monotonne farby są zamieniane przez ciekawe aranżacje. Tikkurila perfekcyjnie odnajduje się w takiej sytuacji. Firma ta proponuje swym klientom efekty dekoracyjne, pozwalające na wyzbycie się rutyny. Oferta firmy Tikkurila dobrana jest rzecz jasna też do alergików. Na stronie internetowej udostępniany jest profesjonalny program umożliwiający na wypróbowanie rozmaitych wariantów kolorystyki. Firma znajduje się na ul. I. Mościckiego 23 w Dębicy.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane Żagań »

  Profil House to hurtownia budowlana oferująca swoim klientom najwyższej jakości rozwiązania budowlane. Firma trudni się sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz świadczeniem usług z zakresu termomodernizacji i renowacji kamienic. Poza wysoką jakością oferowanych materiałów budowlanych i usług, firma wyróżnia się posiadaniem profesjonalnego zespołu pracowników technicznych i doradców klienta.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Farby »

  Jednym z najistotniejszych elementów wnętrza, w którym pracujemy czy też po prostu spędzamy wolny czas, jest jego kolorystyka. Niewątpliwie, ma ona wymierny wpływ na nasze samopoczucie, a pośrednio, również na efektywność oraz jakość pracy. Dodatkowo, poprzez wybór odpowiedniej kolorystyki wnętrza jesteśmy w stanie nadać mu styl odzwierciedlający naszą osobowość. Farby marki Benjamin Moore kierowane są do klientów, dla których najważniejsze znaczenie ma styl, jakość i oryginalność wybieranych rozwiązań. Istniejemy w branży od ponad stu lat i z ogromną odpowiedzialnością i profesjonalizmem podchodzimy do każdego zlecenia. Nasza firma oferuje szeroką paletę ponad 11 tysięcy odcieni farb. Dodatkowo, możemy się poszczycić obszernym portfolio nowoczesnych a także najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów. Ponadto, nasi przeszkoleni pracownicy służą pomocą w kwestii aranżacji, wyboru konkretnej farby lub kolorystyki. Wszystko to sprawia, że firma Benjamin Moore jest godnym polecenia partnerem biznesowym.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia do malowania proszkowego »

  Firma Tangra jest dystrybutorem farb proszkowych Jotun i Teknos oraz urządzeń przedsiębiorstwa Nordson. Zajmuje się również sprzedażą urządzeń warsztatowych, elektronarzędzi oraz urządzeń pomiarowych. Jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku budownictwa w Poznaniu, Tangra prowadzi ciągły kontakt z największymi firmami w Polsce i na świecie i dzięki temu oferuje swoim klientom profesjonalną obsługę popartą doświadczeniem i rzetelną informacją. Dzięki swojemu dorobkowi, działalność firmy tangra bazuje na lakiernictwie przemysłowym (ciekłym i proszkowym), obróbce skrawaniem oraz obróbce powierzchniowej.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Farby Ralston w Krakowie »

  Największy w Krakowie specjalistyczny sklep z farbami do malowania wszystkich możliwych powierzchni. W naszej ofercie znajdą Państwo farby i lakiery z każdej półki cenowej, od farb wiodących krajowych producentów, aż do najlepszych na niemieckich, czy fińskich rynkach producentów farb dekoracyjnych oraz przemysłowych. Nasi specjaliści doradzą Państwu, jaką farbę wybrać. Powiedzą, kiedy zastosowanie droższej farby przyniesie lepszy efekt, a kiedy można na farbie zaoszczędzić. Doradzą, jakich narzędzi użyć, aby efektywnie wykorzystać zakupioną farbę. W naszej ofercie poza farbami do ścian, znajdą Państwo farby do drewna (na zewnątrz – do płotów, przydomowych konstrukcji drewnianych, mebli oraz do wnętrz – parkiety, meble, dekoracyjne elementy drewniane w domu), impregnaty do drewna, farby do metalu (na zewnątrz – do wszelkich skorodowanych i nie tylko elementów stalowych oraz do wnętrz), farby do sufitów, farby do dachów (duża rozpiętość cenowa oferowanych farb). Poza farbami w naszej ofercie znajdą państwo oleje do drewna do wnętrz, jak i na zewnątrz oraz różne farby specjalistyczne (do dróg, mostów, dla szpitali, gastronomii). Polecamy wiodących polskich oraz światowych producentów farb: farby Dulux Kraków, farby Feidal Kraków, farby Śnieżka Kraków, farby Tikkurila Kraków oraz wiele innych. Zapraszamy!

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • BekerFarb - Specjalistyczne farby dla budownictwa »

  Jednym z największych atutów naszej farby jest jej elastyczność. Farby akrylowe są najbardziej elastycznymi produktami dostępnymi na rynku. Po pełnym zahartowaniu farba pracuje wraz z podłożem, na którym została zaaplikowana. Najlepiej widać to w przypadku farb do metalu, gdzie elastyczność jest niezbędna, by powłoka farby nie pękała i nie łuszczyła się z czasem. Powłoki wykonane naszymi farbami współpracują z podłożem. Zmiany objętości powierzchni metalowej w wyniku amplitudy temperatur nie powodują pęknięć w strukturze powłoki. W naszej technologi zarówno farby nawierzchniowe i podkładowe cechuję wysoka elastyczność.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jak uzyskać ozdobne ściany? »

  Jak dużo czasu poświęcamy na to, by nasz dom prezentował się wyjątkowo możemy dowiedzieć się podróżując po Polsce. Coraz więcej ludzi dba o to, by to jego ozdobne ściany przyciągały uwagę. Żeby osiągnąć najlepszy efekt masy dekoracyjne dobieramy wyjątkowo starannie. Następnym krokiem jest dobór odpowiednich narzędzi do sporządzenia zamierzonego efektu. Dlatego pistolet natryskowy jest wręcz niezastąpiony, aby efekt był najlepszy, zapierał dech w piersiach i wzbudzał zazdrość przechodniów. Farby dekoracyjne, tynk natryskowy pozwalają uzyskać ozdobne ściany. Dzięki nowoczesnemu przyrządowi takim jak pistolet do malowania mamy możliwość uzyskać ozdobne ściany. Ozdobne ściany to duma właścicieli kamienicy. Farby dekoracyjne służą nie tylko do wnętrz, ale też na ozdobne ściany. Wszystkie materiały są solidne, wysoce odporne na czynniki atmosferyczne i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Oprócz tego wszystkie materiały są proste do użycia dla każdego użytkownika: fachowca i nowicjusza. Super walory estetyczne otrzymamy stosując farby dekoracyjne. Efekty uzyskane przez użycie naszych materiałów będą wyśmienite!

  Data dodania: 12 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Standom Sp. z o.o. »

  W naszej firmie Grupa Standom specjalizujemy się w dystrybuowaniu szerokiego asortymentu produktów z rynku chemii budowlanej, które realizowane są przy wykorzystaniu najnowszych technologii z zakresu inżynierii chemicznej. Jednocześnie jesteśmy jednym z liderów na rynku dystrybuowania drzwi harmonijkowych. Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić wygodne zakupy za pośrednictwem naszego internetowego sklepu.

  Data dodania: 13 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Inkpolska.pl - farby graficzne »

  Nie bez przyczyny litery frazy INK tworzą zdanie „Interesuje Nas Kolor”. Dla firmy Ink Polska najważniejsze są produkty do druku, między innymi farby etykietowe, farby graficzne i lakiery UV. Mocną stroną INK Polska jest wyłączna dystrybucja farb arkuszowych produkowanych przez Sun Chemical na region Wielkopolski i Pomorza oraz farb i lakierów UV firmy Pulse Roll Label Products Ltd..Dzięki szerokiemu wachlarzowi umiejętności pracowników INK Polska staje się bezkonkurencyjnym dostawcą farb.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Magnat Perla Sabbia – farba strukturalna »

  Strona poświęcona farbie dekoracyjnej Magnat Perla Sabbia dającej efekt perłowego piasku. Zawiera informacje dotyczące struktury dekoracyjnej Perla Sabbia: rodzaj farby, wydajność, dostępne opakowania, zastosowanie. Wskazówki dotyczące użycia tynku strukturalnego Perla Sabbia – jak uzyskać idealny, oryginalny efekt pięknej struktury piasku z perłowym połyskiem i satynową poświatą. Perla Sabbia dostępna jest w kolorze złotym oraz srebrnym z możliwością zabarwienia jednym z kilkunastu kolorów. Na stronie znajdują się porady eksperta oraz filmy instruktażowe dotyczące sposobu nakładania farby Perla Sabbia, barwienia jej przy użyciu pigmentów. Informacje dotyczące narzędzi niezbędnych do wykonania tynku. Bogata galeria zdjęć przedstawiająca aranżacje pomieszczeń z wykorzystaniem farby dekoracyjnej Magnat Perla Sabbia.

  Data dodania: 30 03 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Farby

Nowa strona budowlana:

Adres: