Armatura Podkategoria: Armatura

Sortuj po:

 • Higieniczny.pl »

  W dobie szczególnej dbałości o czystość i estetykę, sklep www Higieniczny.pl to miejsce spełniające główne potrzeby odbiorców. Dostępne w tym miejscu wysokiej marki urządzenia higieniczne zawsze będą obecnie niezbędnym elementem wyposażenia pomieszczeń sanitarnych zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i lokalach usługowych. Innowacyjne sprzęty higieniczne w zapleczach sanitarnych hoteli, restauracji, punktów handlowych, ośrodków zdrowia, lecz także w różnego rodzaju centrach sportowych, są rezultatem troski o zdrowie i wygodę eksploatatorów.
  Urządzenia higieniczne z naszej oferty spełniają wszelkie wymogi sanepidu i są zaprojektowane w taki sposób, by korzystanie z nich było jak najbardziej ekonomiczne i komfortowe. Asortyment obejmuje m.in. suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kubły na odpadki, odświeżacze powietrza, lecz też przewijaki dla niemowląt. Gdy wypatrują Państwo propozycji, która będzie satysfakcjonująca zarówno pod względem pieniężnym jak i asortymentowym, nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, by dokonali Państwo dobrego wyboru.
  Poprzez współpracę z wiodącymi producentami wyposażenia punktów sanitarnych, mamy przekonanie, że oferowany przez nas produkt będzie efektywny, solidny, ale też popularny pod względem estetycznym. Cały czas rozszerzamy ofertę produktową, idealnie dostosowując ją do Państwa potrzeb. Wsłuchując się w nie oraz starannie monitorując działania konkurencji tworzymy usługę elastyczną i korzystną dla naszych Klientów.
  Wskazane jest stawiać na ergonomiczne produkty, które sprawiają, że korzystający z urządzeń higienicznych użytkownicy zachwycą się nie tylko ich ciekawą funkcjonalnością, ale również szczególnym wyglądem.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Handlowe Akcjum Sp. z o.o. »

  Akcjum zajmuje się wyposażeniem łazienek użytku publicznego oraz z zastosowaniem dla osób niepełnosprawnych. Od początku istnienia firmy świadczymy usługi kompleksowe wysokiej jakości. Ostatnie 10 lat przekłada się na blisko kilka tysięcy obiektów sfinalizowanych przez naszych specjalistów. Posiadamy w ofercie marki uznanych firm z Hiszpanii, Włoch, Szwecji oraz Anglii. Dzięki tak wyselekcjonowanemu asortymentowi możemy być pewni co do wieloletniej, bezusterkowej funkcjonalności pomieszczeń sanitarnych. Będąc specjalistami w tej dziedzinie, możemy zapewnić szybkość wykonania usług. Więcej szczegółów na naszej witrynie www.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Masters - Instalacje z Tworzyw Sztucznych +GF+ »

  Firma Masters jest Autoryzowanym Partnerem firmy Georg Fischer +GF+ w zakresie dystrybucji elementów do budowy systemów rurociągowych z tworzyw sztucznych.
  Oferujemy produkty najwyższej jakości służące do budowy rurociągów dla zastosowań przemysłowych, sieci wodociągowych i gazowych oraz instalacji sanitarnych. Wszystkie oferowane produkty posiadają niezbędne certyfikaty zarówno do budowy instalacji lądowych, jak również zezwolenia Instytucji Klasyfikacyjnych pozwalające na zastosowanie w budownictwie okrętowym.

  W naszej ofercie posiadamy:
  - zawory kulowe
  - zawory membranowe
  - przepustnice
  - zawory kątowe
  - zawory zwrotne
  - zawory regulowane i automatyczne
  - zawory sterowane pneumatyczne i elektryczne
  - kształtki i rury
  - aparatura kontrolno-pomiarowa SIGNET
  - zgrzewarki, narzędzia i przyrządy

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Armatura

Nowa strona budowlana:

Adres: